W kręgu polskiego jazzu. Klub Czarnego Krążka

Muzyka jazzowa w Polsce ma bardzo długą tradycję. Jazz wykonywany podczas pierwszych polskich festiwalach w latach pięćdziesiątych był muzyką improwizowaną, nowoczesną, opartą na znanych standardach. Królowały wykonania Komedy, Stańko, Namysłowskiego. Na spotkanie z ich muzyką zaprasza Tomasz Kierejsza.

18.03.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacje miejsc (tel. 87 563 85 47), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door>>

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi rock! Od godziny 16.00 do 19.00 napijecie się też pysznej kawy, herbaty i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum