V spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa – North Pole Quartet

Zapraszamy wszystkich fanów bluesa na piąte spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Tym razem w ROZMARINO zagra suwalska formacja jazzowo-bluesowa North Pole Quartet.

Czwartek, 25.10.2018, godz. 19.00 
Rozmarino, ul. Kościuszki 75

wstęp wolny | rezerwacja stolików tel. 87 563 24 00

North Pole Quartet zagra w składzie: Leszek Wiszniewski na perkusji, Marian Szaryński na instrumentach klawiszowych, Aleksander Witkowski na kontrabasie oraz gościnnie Radosław Nowicki na saksofonie.

UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: fanclub@suwalkiblues.com lub festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget