UWAGA! Wesoły Konkurs!

Odpowiedz na pytanie związane z twórczością satyryka Szczepana Sadurskiego, którego monograficzna wystawa „Sadurski na Dobry Humor” zostanie niebawem otwarta w GSW Chłodna 20 w Suwałkach, i wygraj atrakcyjną nagrodę. To nie wszystko! Chcesz, żeby Szczepan Sadurski narysował Twoją karykaturę? Czytaj dalej!

wernisaż 5.02.2016, godz. 17.00
GSW Chłodna 20, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | wystawa trwa do 20.03.2016 r.

Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody w postaci książeczek z rysunkami Szczepana Sadurskiego (wraz z autografem). Losowanie i rozdanie nagród (przez samego artystę) nastąpi podczas uroczystego otwarcia wystawy „Sadurski na Dobry Humor”, 5 lutego 2016 r. w Galerii Chłodna 20 w Suwałkach. SZCZEGÓŁY >>

Pytanie konkursowe brzmi: Ile rysunków opublikował Szczepan Sadurski? Można się pomylić o 1000!
Podpowiedzi szukaj np. TUTAJ >>

Odpowiedzi (wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem) prosimy przesyłać do 3 lutego 2016 na adres: Galeria Sztuki Współczesnej Chłodna 20 ul. Noniewicza 71, 16-400 Suwałki lub mailem: andrzej.zujewicz@soksuwalki.eu. Decyduje data wpływu.

sky2014

To jeszcze nie wszystko! Masz ochotę, żeby mistrz narysował Twoją karykaturę? Ci, którzy na wernisaż wystawy „Sadurski na Dobry Humor” przyniosą wycięty i sklejony papierowy Wesoły Wieżowiec, zostaną nagrodzeni darmową karykaturą wykonaną przez samego Szczepana Sadurskiego!

Informacja o idei Wesołych Wieżowców TUTAJ >> 
Szablon Wesołego Wieżowca do pobrania i sklejenia TUTAJ >>

UWAGA! Dodatkowa okazja, żeby spotkać się z najszybszym karykaturzystą świata nadarzy się dzień po wernisażu (sobota). Artysta będzie gościem specjalnym familijnych warsztatów rysunkowych w ramach Zimowej Akademii Artystycznej. 6 lutego, w godz. 11.00-13.00, do Galerii Chłodna 20 przy ul. Noniewicza 71 zapraszamy całe rodziny, a szczególnie młodszych “artystów”.
Szczegółowy program ferii TUTAJ >>  

w tekście wykorzystano rysunki Szczepana Sadurskiego

Sadurski_Szczepan_afisz_2016.indd

Kategoria: Archiwum