Twórcza sobota: Zajączek Wielkanocny

Zapraszamy do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła Suwalskiego Ośrodka Kultury, w której tym razem zabierzemy się za przygotowywanie wielkanocnych ozdób! Uszyjemy radosnego i zaciekawionego kolorami wiosny zajączka. Powstałe maskotki ozdobimy kolorowymi kwiatami oraz wstążkami… a może twórcza sobota podpowie Wam inne pomysły!

5.03.2022, godz. 13.00
patio SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 10 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym 
zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła Suwalskiego Ośrodka Kultury, w której tym razem zabierzemy się za przygotowywanie wielkanocnych ozdób! Uszyjemy radosnego i zaciekawionego kolorami wiosny zajączka.
Uczestnicy spotkania otrzymają szablon, dzięki któremu samodzielnie wykonają maskotkę. Przyda się nam do tego igła i nitka oraz odrobina zdolności krawieckich, ale z pomocą prowadzącej warsztaty Haliny Lutyńskiej, nie będzie to trudne. Kiedy maskotka będzie gotowa, pozostanie dodać atrybuty wiosny – nie zabraknie kolorowych kwiatów, wstążek w radosnych kolorach… a może twórcza sobota podpowie Wam inne pomysły!

Zapraszam dzieci w wieku 7 – 10 lat.

Prowadzenie: Halina Lutyńska, Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

Liczba miejsc ograniczona do 18 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

Kategoria: Archiwum