Twoje dziecko uwielbia tańczyć? Fleksik Mini zaprasza na nabór

Zapraszamy  dzieci w wieku 7-10 lat na zajęcia zespołu tanecznego Fleksik Mini. W programie: podstawowe ćwiczenia z klasyki baletu, elementy i ćwiczenia taneczne oraz rozciągające (przygotowujące do szpagatu), podstawy tańca z pałeczką mażoretkową. Zapisy we wrześniowe poniedziałki.

14 i 21.09.2020, godz. 16.00-17.00
sala 2.14, ul. Jana Pawła II 5

Zapisy prowadzi opiekun zespołu, Jagoda Tylenda. Zapraszamy w poniedziałek, 14 i 21 września, w godz. 16.00-17.00, w sali tanecznej 2.14 SOK, ul. Jana Pawła II 5.

Zespół Flex powstał w 1991 roku z inicjatywy Jadwigi Tylendy, animatorki, pedagoga i instruktora tańca. Początkowo koncentrował się na tańcu współczesnym, a od 1995 roku, jako jedyny team w Suwałkach, również hip-hopie. Ciężka praca i pasja zaowocowały sukcesami, a w ślad za tym rosła popularność zespołu. Do grupy trafiało coraz więcej utalentowanych dziewcząt, zawiązywały się nowe formacje. Jedną z nich były mażoretki, które powstały w 2005 roku. Niemal od początku grupa brała udział w prestiżowych Mistrzostwach Europy Mażoretek IMA oraz Międzynarodowych Prezentacjach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek POM-PA w Białymstoku odnosząc liczne sukcesy. Aktualnie mażoretki FLEX plasują się w pierwszej złotej dziesiątce najlepszych zespołów w Europie i Polsce.

Tancerki FLEX aktywnie uczestniczą w projektach artystycznych organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury oraz inne placówki kultury, instytucje i stowarzyszenia. Formacja mażoretek towarzyszy Miejskiej Orkiestrze Dętej, uświetniając i uatrakcyjniając miejskie uroczystości. Więcej >>

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 
 

 

 

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące