Those Who Dream By Day. Retransmisja koncertu

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline. Ostatni piątkowy koncert na naszym kanale YouTube cieszył się dużym zainteresowaniem. Zagramy dla Was również w najbliższy piątek. Tym razem zaprezentujemy warszawską grupę Those Who Dream By Day (retransmisja koncertu z 4.08.2017, Na Dywaniku u Marii).

kanał YouTube SOK

wstęp wolny

Zespół Those Who Dream By Day powstał na początku 2012 roku. Został  założony przez dwójkę przyjaciół ze studiów. Zainspirowani podobnymi klimatami muzycznymi, przestrzenią i naturą postanowili stworzyć coś własnego i niezwykłego. W następnych latach skład zespołu się rozrósł i obecnie grupa liczy cztery osoby: Karolina Bartkiewicz (gitara elektryczna), Jan Kalinowski (gitara basowa/syntezator), Michał Kaluga (perkusja), Krzysztof Leoniak (gitara elektryczna/karimba).

Ich utwór pt. “Stories We Were About To Create” znalazł się na kompilacji “Cold Wind Is The Promise Of A Storm”, która wyszła spod skrzydeł grupy Post-rock PL – największej polskiej strony o post-rocku i podobnych gatunkach. Ich ostatni utwór pt. “Lighthouse Keeper” znalazł się na kompilacji wytwórni  too many fireworks “A Short History of Nearly  Everything”.

Zespół miał okazję stworzyć ścieżkę dźwiękową do krótkometrażowego filmu autorstwa Huberta Patynowskiego pt. “Nieśmiertelna”, który zwyciężył w konkursie “Bierzcie i Kręćcie” w kategorii “Allegro Short Lab”.

Więcej informacji na:


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące