ODWOŁANE | The Boars Band zagra w SOK

W marcu na scenie klubowej SOK Noniewicza 71 wystąpi laureat Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych Rockowania 2019 oraz nagrody Polskiego Radia Białystok – Niebieskiego Mikrofonu. The Boars Band tworzą młodzi utalentowani muzycy z Suwałk i Augustowa. Jako support zagra grupa Spooklight.

UWAGA!
wydarzenie odwołane
szczegóły >>

Sobota, 21.03.2020, 18.00
kawiarenka artystyczna, ul. Noniewicza 71
wstęp wolny

The Boars tworzy czwórka nastolatków, uczniów augustowskich i suwalskich szkół średnich, których łączy pasja do muzyki. The Boars to dla nich drugie życie, dużo mniej monotonne i stresujące niż to pierwsze. Dzięki muzyce i koncertom zapominają o codziennych zmartwieniach. Szczególnie cenią sobie występy na żywo i kontakt z publicznością, które motywują ich do dalszego tworzenia muzyki. Jak mówią: – Pasja pasją, ale szczególnie jest się szczęśliwym, gdy odnosisz w niej sukcesy, inni ludzie mówią ci, że podoba im się to co robisz.

Zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płyt, a na koncie ma już pierwsze znaczące sukcesu – to laureat Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych Rockowania (Białystok, 2019) oraz finalista plebiscytu Niebieski Mikrofon – nagrody muzycznej Polskiego Radia Białystok (Białystok, 2019), w którego Studiu Rembrandt zagrali koncert na żywo. Suwalska publiczność mogła ich usłyszeć podczas ubiegłorocznego koncertu na Powitanie Lata w Suwałkach, podczas którego supportowali Happysad. Aktywnie wspierają również suwalskie akcje charytatywne np. Dzień Świadomości Autyzmu w III LO, Słodki Mecz w II LO, czy koncert charytatywny Gramy dla „Bajki” w PWSZ.

Jako support wystąpi zespół Spooklight.

Skład zespołu:

  • uczący się w ACE w Augustowie Bartosz Gajewicz – perkusja
  • uczący się w III Liceum w Suwałkach Tomek Kopecki – gitara rytmiczna, wokal prowadzący
  • uczący się w II Liceum w Augustowie Sebastian Szyperek – gitara basowa
  • uczący się w I Liceum w Suwałkach Wojciech Łabacz – gitara prowadząca

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum, Wydarzenia nadchodzące