,,Fala kameralnie” – koncert Agi Kiepuszewskiej ODWOŁANY!

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że koncert Agi Kiepuszewskiej ,,Fala kameralnie” w ramach programu poetycko-muzycznego SUBTELNOŚCI zaplanowany na 13 października został odwołany.

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że zakupione bilety można zwracać w kasie SOK (tel. 87 563 85 18).

Tak zapowiadaliśmy koncert Agi Kiepuszewskiej

W październikowych “Subtelnościach” będzie bardzo poetycko i bardzo muzycznie. Wystąpi Aga Kiepuszewska, która powraca w roli songwriterki z nowym albumem „Fala” w wersji CD i na winylu. Jest autorką muzyki i polskich tekstów oraz aranżacji. Jej piosenki są terapeutyczne i kojące. Tchną spokojem, choć dotykają tematów i emocji, z którymi trudno się samemu mierzyć: bezradności w depresji, lęku przed śmiercią, strachu i ambicji przed realizacją marzeń, wreszcie tęsknoty za bliskością, miłością i wolnością. W całości tworzą opowieść pełną nadziei o tym, jak odnaleźć samego siebie. Wokalistka tak mówi o nowej płycie:

Piosenki na tę płytę napisałam jednym tchem. Są prawdziwe, czasem to krzyk pełen bólu, wściekłości, gniewu, a czasem szept tęsknoty, strachu przed śmiercią, i wreszcie nadzieja: na życie pełne i piękne. Utwory jak w kalejdoskopie pokazują zmiany, które dokonały się we mnie na przestrzeni ostatnich lat. Piosenki z nowego albumu odkrywają moje fascynacje muzyczne z pogranicza muzyki elektronicznej, soulu, gospel, jazzu. Jest więcej beatu i rozległego wachlarza brzmień oraz eksperymentów wokalnych. (źródło >>)


Aga Kiepuszewska – śpiew, loopery, instrumenty klawiszowe.  Wokalistka, kompozytorka, dyrygentka chóralna. Jej muzyczna droga rozpoczęła się w Słupsku. Zadebiutowała w 2012 roku solowym albumem „Silence” (wyd. Agencja Muzyczna Polskiego Radia). Występuje w spektaklach muzycznych: w operze Pawła Mykietyna w reż. Andrzeja Chyry „Czarodziejska Góra”, w spektaklu Jerzego Satanowskiego i Krystyny Jandy „Pamiętniki z Powstania Warszawskiego”. Wykonuje partie wokalne w utworach Nikoli Kołodziejczyka: suicie na big band „Chord Nation”, „Koncercie brzezińskim” zamówionym na 650-lecie miasta Brzeziny, a także w spektaklu baletowym Kryptonim 27 inspirowanym twórczością Zdzisława Beksińskiego.

Nikola Kołodziejczyk – chórki, instrumenty klawiszowe, syntezator Mooga. Kompozytor, perkusista, aranżer, dwukrotny zdobywca statuetki Fryderyka, współtworzy trio Stryjo. Więcej na: www.nikolakolodziejczyk.com

Album “Fala” został nagrany latem 2016 r. w sopockim studiu Humidor Records oraz podwarszawskim Milky Way Studios, zmiksowany i zmasterowany w Studio 7 w Piasecznie. Okładkę płyty zaprojektował Patryk Hardziej, trójmiejski ilustrator i grafik. Fundusze na wydanie “Fali” w wersji CD oraz na winylu zostały zebrane na portalu crowdfundingowym: Wspieram.to/fala. Projekt wsparli też finansowo: ZAiKS, STOART oraz sponsorzy. Album „Fala” ukaże się nakładem wydawnictwa Nowa Brama Pro Musica, które ma w swoim katalogu m.in. płytę „Barok Progresywny” nagrodzony Fryderykiem, w kategorii Jazzowy Album Roku 2016. “Fala” dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie internetowym twórców: nikolakolodziejczyk.com/store oraz na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/fala/id1215919425.


Kategoria: Archiwum