Teatr Lustro zaprasza dzieci i młodzież na nabór do zespołu

Teatr to emocje, niezapomniana przygoda, doskonała forma porozumiewania się z ludźmi, niebanalna rozmowa i sposób otwierania się na drugiego człowieka, to wreszcie ważne przyjaźnie na długie lata i wartościowe spędzanie wolnego czasu. Nabór prowadzimy do dwóch grup wiekowych: 7-14 lat oraz 14-19 lat. Mile widziana prezentacja artystyczna.

od 14.09.2020
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71

Zapisy prowadzi opiekun zespołu, Grażyna Filipowicz-Karp. Zapisy przed zajęciami poszczególnych grup wiekowych, w Sali Granatowej SOK przy ul. Noniewicza 71. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie spotkania z instruktorem (tel. 87 563 85 44, 513 625 229, e-mail grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu). Mile widziana prezentacja artystyczna (etiuda teatralna, wiersz, piosenka).

  • 7-14 lat – wtorki i czwartki, godz. 15.00-16.00
  • 14-19 lat – poniedziałki i piątki, godz. 15.00-16.00

Zapraszamy wszystkich, niebojących się występów publicznych, młodych utalentowanych, z odrobiną szaleństwa, dysponujących wolnym czasem i gotowych do pracy. W Teatrze „Lustro” są miejsca dla osób z takimi predyspozycjami. Wystarczy raz przyjść, aby się przekonać i zostać na długo.

Teatr Lustro można nazwać teatrem wizji, słowa i ruchu. Powstał w 2005 r. Tworzą go dzieci, młodzież  i dorośli. Zespół prezentował spektakle na festiwalach teatralnych w Kownie,  Mariampolu, Trokach, Lubaniu na Białorusi, w Rezekne na Łotwie oraz w Polsce. W programie: praca nad inscenizacjami będącymi próbą nowego odczytania utworów klasycznych, za których pośrednictwem zespół podejmuje dyskusję o najważniejszych sprawach dotyczących człowieka takich jak przyjaźń, miłość, wolność i śmierć. Obok poważnej refleksji pojawia się również tematyka komediowa w różnych jej odcieniach. Więcej >>

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

 

Kategoria: Aktualności, Nabór, Wydarzenia nadchodzące