Teatr Lustro zaprasza na nabór!

Teatr to emocje, niezapomniana przygoda, doskonała forma porozumiewania się z ludźmi, niebanalna rozmowa i sposób otwierania się na drugiego człowieka, to wreszcie ważne przyjaźnie na długie lata i wartościowe spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 14 do 18 lat.

9.11.2018, godz. 15.00 
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich, niebojących się występów publicznych, młodych utalentowanych, z odrobiną szaleństwa, dysponujących wolnym czasem i gotowych do pracy. W Teatrze „Lustro” są miejsca dla osób z takimi predyspozycjami. Wystarczy raz przyjść, aby się przekonać i zostać na długo.

Teatr Lustro można nazwać teatrem wizji, słowa i ruchu. Powstał w 2005 r . Tworzą go dzieci, młodzież  i dorośli. Zespół prezentował spektakle na festiwalach teatralnych w Kownie,  Mariampolu, Trokach, Lubaniu na Białorusi, w Rezekne na Łotwie oraz w Polsce.

W programie: praca nad inscenizacjami będącymi próbą nowego odczytania utworów klasycznych, za których pośrednictwem zespół podejmuje dyskusję o najważniejszych sprawach dotyczących człowieka takich jak przyjaźń, miłość, wolność i śmierć. Obok poważnej refleksji pojawia się również tematyka komediowa w różnych jej odcieniach.

Prowadzący: Grażyna Filipowicz-Karp

Więcej o Teatrze Lustro >>>

Kiedy: 9.11.2018 o godz. 15.00
Dla kogo: 14-18 lat
Gdzie:
Sala Kameralna, ul. Papieża Jana Pawła II 5
mile widziana prezentacja artystyczna (etiuda teatralna, wiersz, piosenka)

 

 

Kategoria: Archiwum, Nabór