Taneczna Środa Seniora z grupą “Szase”

Na marcowe spotkanie zapraszają seniorzy z Sekcji Tańca Towarzyskiego “Szase” działającej przy suwalskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W programie pokaz macareny, bluesa i rumby, a także warsztaty, na których dziarscy tancerze nauczą chętnych układów tanecznych tańca liniowego country, macareny i bluesa. Poćwiczymy też kaczuszki i taniec pingwina.

Środa, 27.03.2019, godz. 17.00 
sala 2.14, ul. Jana Pawła II 5 

wstęp wolny 

Prosimy zabrać ze sobą wygodny, sportowy strój, obuwie na zmianę i dobry humor. Mile widziane akcenty nawiązujące do tańców, których kroków tancerze z “Szase” będą uczyli – kowbojskie chustki i kapelusze, kolorowe spódnice itp.

***

Sekcja Tańca Towarzyskiego “Szase” działa przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Suwałkach od 2017 roku. Na zajęcia uczęszczają seniorzy, którzy pragną spędzać swój czas w aktywny sposób, ucząc się podstaw tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Celem zajęć jest pobudzenie do aktywnego działania przez taniec i ruch, poznawanie różnych form artystycznego wyrazu, rozwijanie zainteresowań, integracja, dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną oraz wspólna, dobra zabawa.


Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget