Tak wygląda służba zdrowia? “Czy jest na sali lekarz?”

“Szlachetne zdrowie. Nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”… Jak już jednak podupadniecie na zdrowiu, to nie chcielibyście trafić do takiego szpitala. Na szczęście to tylko komedia. Z rzeczywistością nie ma nic wspólnego?

Spektakl “Czy jest na sali lekarz?”
Piątek, 25.04, godz. 19:00

Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Bilety: 65 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Reżyseria: Zbigniew Lesień
W SOK na dyżurze będą: Alicja Kwiatkowska, Tomasz Stockinger, Dariusz Gnatowski, Bartosz Żukowski, Michał Lesień, Zbigniew Lesień

Spektakl “Czy jest na sali lekarz?” to szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. służbie zdrowia. Szpital nadaje się w zasadzie do zamknięcia. Personel szpitala przez cały czas w napięciu oczekuje wizyty komornika. Kiedy ten wreszcie się zjawia… Co stanie się dalej, widz musi przekonać się sam.

W komedii jest również wątek miłosny, a nawet dwa, jest rywalizacja między lekarzami, jest nieoczekiwany zwrot akcji, który wszystko wywraca do góry nogami, jest też nawet „Hamlet” w amatorskim wykonaniu szpitalnego personelu. Całość jest przepleciona łatwo wpadającymi w ucho piosenkami oraz śmiesznymi dialogami.

Szpitalne perypetie to dwie godziny znakomitej zabawy. Jeśli na sali znajdzie się lekarz, to nie będzie musiał interweniować. Niczyje zdrowie nie ucierpi – objawy w postaci łez ze śmiechu i bólu mięśni są nawet pożądane.

Patroni medialni spektaklu:

radio5tvs24suwalszczyznasuwalki24niebywaledwutygodnikAugustow24

plakat_lekarze

Kategoria: Archiwum