Sylwester Miejski

Sylwester Miejski
Wtorek, 31.12, godz. 22:30
Park Konstytucji 3 Maja w Suwałkach

Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz zaprasza na Sylwestra Miejskiego. W Parku Konstytucji 3 Maja wystąpi znakomity zespół Golden Life, którego utwory śpiewała cała Polska. Wybuchowo będzie już na i pod sceną, ale nie zabraknie też tradycyjnego pokazu sztucznych ogni.

wstęp wolny

Gdzie powitać Nowy Rok w Suwałkach? Najlepiej w Parku Konstytucji 3 Maja podczas wystrzałowego Sylwestra Miejskiego. Zabawa rozpocznie się, gdy wskazówkom do północy zostanie jeszcze 90 minut drogi.

W szampański nastrój wprowadzi suwalczan DJ Szymon Kozicz. Zagra tak, że nikt nie będzie rozpaczliwie szukał ściany do podparcia. Nogi same porwą do tańca.

To jednak nie jedyna muzyczna atrakcja tej niezwykłej nocy. Na scenie pojawi się też legendarny zespół Golden Life, którego dwa piękne utwory – “Wszystko to co mam” i “24.11.94” dotarły na szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego.

W okolicach północy muzyka ustąpi miejsca życzeniom, które mieszkańcom złoży Prezydent Miasta Suwałki Czesław Renkiewicz, a później słychać będzie, ale przede wszystkim widać, piękne sztuczne ognie.

Niebo rozświetlone będzie przez kilkanaście minut, a gdy znowu zrobi się ciemniej do akcji wkroczy ponownie DJ. Do momentu, gdy nad głowami suwalczan zacznie robić się jaśniej i po raz pierwszy w 2014 roku pokaże się słońce.

Program:

  • rozpoczęcie imprezy

  • prowadzący DJ Szymon Kozicz

  • koncert zespołu GOLDEN LIFE

  • życzenia noworoczne Prezydenta Miasta Suwałk

  • pokaz sztucznych ogni

  • zabawa z DJ

sylwester_2013-page-001

Kategoria: Archiwum