Świąteczno-noworoczne spacery przy dźwiękach kolęd i pastorałek

Suwalski Ośrodek Kultury pragnie umilić suwalczanom świąteczno-noworoczne rodzinne spacery po mieście dźwiękami najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Okazja do delektowania się tradycyjną świąteczną muzyką nadarzy się już 27 grudnia 2020 r. i 6 stycznia 2021 r. Sprawdź szczegóły.

 

Suwalski Ośrodek Kultury pragnie umilić suwalczanom świąteczno-noworoczne rodzinne spacery po mieście dźwiękami najpiękniejszych polskich kolę i pastorałek. W niedzielę, 27 grudnia o godz. 12.45 i 17.45 z okien budynku SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 popłyną utwory z płyty „Witaj Gwiazdko…!”. Kolejna okazja do wysłuchania kolęd nadarzy się w pierwszą środę 2021 roku, 6 stycznia, w dniu kiedy tradycyjnie odbywał się Orszak Trzech Króli. Tym razem świąteczna muzyka zabrzmi o godz. 11.30 i 17.00 z budynku SOK przy ul. T. Noniewicza 71.

Przypomnijmy, że świąteczna płyta “Witaj Gwiazdko…!” z dwunastoma kolędami w wykonaniu mezzosopranistki Natalii Ołów, klarnecistki Wiktorii Krużyk, skrzypaczki Klaudii Koryckiej, powstała dzięki wsparciu firmy RESO Europa Service, mecenasa Kultury i Partnera Suwalskiego Ośrodka Kultury. W tworzeniu tego unikalnego projektu suwalczankom towarzyszyło dwóch warszawskich muzyków: Mariusz Dubrawski na fortepianie oraz Tomasz Bielski na saksofonie.


 

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące