Świąteczna Filharmonia Suwałk | Koncert klasyczny

Podczas grudniowej Filharmonii Suwałk będzie klimatycznie i refleksyjnie. W świąteczny nastrój wprowadzą nas największe bożonarodzeniowe hity w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą K.J. Kozakiewicza. Najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy przywołają na myśl obrazy prószącego śniegu, kolorowych prezentów oraz zapach choinki. 

10.12.2021, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

zamów transport door-to-door >>

Podczas grudniowej Filharmonii Suwałk będzie klimatycznie i refleksyjnie. W świąteczny nastrój wprowadzą nas największe bożonarodzeniowe hity w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry kameralnej pod batutą K.J. Kozakiewicza. Utwory przywołają na myśl obrazy prószącego śniegu, kolorowych prezentów oraz zapach choinki. Na kilka dni przed świętami warto się na chwilę zatrzymać i głęboko odetchnąć bożonarodzeniową atmosferą. Nie będzie do tego lepszej okazji niż podczas koncertu z melodiami w prawdziwie zimowym i ciepłym klimacie. Niech muzyka będzie nośnikiem, który przekaże widowni radość i magię świąt. Chwile spędzone w towarzystwie muzyków Suwalskiej Orkiestry Kameralnej nastroją Państwa na ten najbardziej magiczny czas.

W programie: E. Grieg – Suita Z czasów Holberga, op.40 , cz. 1, A. Dvorak – Serenada na smyczki E-dur op. 22, cz. 1, 2, 3 oraz najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.
 

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące