ODWOŁANE | Świat marzeń i rzeczywistość. Salon Poetycko-Literacki Erato zaprasza

Zapraszamy na kolejne spotkanie Salonu Poetycko-Literackiego ERATO. Salon powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła.

UWAGA! wydarzenie odwołane

Czwartek, 21.10.2020, godz. 17.00
GS Stara Łaźnia, ul. A. Wajdy 3

wstęp wolny
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Salon Poetycko-Literacki ERATO powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej, a także, jak mówią jego twórcy – z tęsknoty za poezją. Spotkania Salonu odbywają się regularnie w różnych lokalizacjach. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu zwiedzania wystaw w galeriach GSW Chłodna 20, Patio i GS Stara Łaźnia w okresie stanu epidemii Covid-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące