Talent SOK na bis ODWOŁANY!

Z przykrością informujemy, że koncert Talent SOK na bis zaplanowany na wtorek (17 czerwca) na 9:30 i 18:00 został odwołany z powodu niespodziewanej choroby głównej solistki, Moniki Bogdanowicz.

Koncert TALENT SOK na bis
Wtorek, 17.06, godz. 9:30 i 18:00. Koncert we wszystkich terminach został ODWOŁANY!
Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Informujemy, że WSZYSTKIE zakupione bilety na koncert Talent SOK na bis będą obowiązywały na otwierający XIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży WIGRASZEK 2014 spektakl “Mikrokosmos. Kompozycje” (24 czerwca). Bilety z Talent SOK na bis z godziny 9:30 będą ważne na “Mikrokosmos. Kompozycje” o godzinie 10:00, a z godziny 18:00 na 17:00.

Istnieje możliwość zwrotu niewykorzystanych biletów na koncert Talent SOK na bis w kasie SOK. Więcej informacji pod numerem telefonu (87) 563 85 18.

talent_1920x1080.indd

Zgodnie z hasłem: Swoje chwalimy! pokażemy Wam własny Talent SOK. To nowa, cykliczna propozycja dla miłośników muzyki, tańca i śpiewu, promująca młode talenty, często prawdziwe diamenty, szlifowane przez instruktorów Suwalskiego Ośrodka Kultury. Zaczęliśmy w kwietniu i okazało się, że suwalskie talenty niczym nie ustępują tym w innych miastach, a nawet państwach. Kto nie miał okazji tego sprawdzić osobiście, dostaje szansę przekonać się o tym na własne oczy i uszy.

Na Dużej Scenie SOK ponownie swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje Monika Bogdanowicz. Dziesięcioletnia, utalentowana dziewczynka tańczy i śpiewa niczym rasowa artystka. Na scenie zadebiutowała w wieku 7 lat, na swoim koncie ma wiele nagród i osiągnięć, między innymi wyróżnienie i Brązową Muszelkę Wigier, wyróżnienie w eliminacjach strefowych Wygraj Sukces, pierwsze miejsce w przeglądzie piosenki anglojęzycznej.Monika wykona między innymi piosenkę Marka Weychmana-Zborowskiego „Droga do kariery”.

Oryginalna barwa głosu, talent interpretacyjny, aktorski i taneczny połączony z pracowitością sprawiają, że piosenki w jej wykonaniu przykuwają uwagę słuchaczy. Monika pracuje pod okiem znakomitego muzyka i pedagoga Wiesława Jarmoca, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury, a umiejętności taneczne szlifuje u  Mihaiła Nikolowa, uznanego choreografa i  instruktora SOK, wychowanka najlepszych szkół baletowych w Moskwie i Sofii.

30 marca na VII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białymstoku Monika Bogdanowicz zajęła I miejsce w kategorii solo – inna formacja taneczna, II miejsce w kategorii solo – taniec współczesny i III miejsce w kategorii solo – modern jazz.

Na Dużej Scenie, obok Moniki, zobaczymy i usłyszymy również śpiewające rodzeństwo Paulę i Adasia Minkiewicz oraz zespoły taneczne działające w Suwalskim Ośrodku Kultury: Dotyk Mini, pod kierunkiem Ewy Niedźwieckiej, Fleksik, pod kierunkiem Jadwigi Tylendy, Symbol, pod kierunkiem Renaty Skórkiewicz i Dance Academy, pod kierunkiem Mihaiła Nikolova. Dodatkowych wrażeń dostarczą oryginalna scenografia autorstwa artysty plastyka Kazimierza Gomułki, multimedia i efekty specjalne według  autorskiej koncepcji ekipy technicznej SOK.

Zapraszamy! Jeszcze zanim trzeba będzie polować na bilety tych młodych artystów na koncerty w wielkich salach koncertowych.

Oto suwalskie diamenty. Galeria zdjęć z koncertu Talent SOK – Koncert debiutów: Śpiewam i tańczę – KLIKNIJ!

afisz_talent_SOK_100x70.indd

Kategoria: Archiwum