Suwałki w czerwonej strefie. Lista odwołanych wydarzeń kulturalnych

Z uwagi na włączenie Suwałk od 10 października 2020 r. do strefy czerwonej obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, nie odbędą się część wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury. Sprawdź szczegółową listę wydarzeń na najbliższy tydzień (10-18.10.2020).

 

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że z uwagi na włączenie Miasta Suwałki od 10 października 2020 r. do strefy czerwonej, odwołuje się wydarzenia kulturalne planowane na najbliższy tydzień (10-18.10.2020). Szczegółowa lista odwołanych wydarzeń poniżej. Termin planowanego na 23 października 2020 r. koncertu „Kantata o Suwałkach” zostaje wstępnie przesunięty na piątek, 4 grudnia 2020 r.

Szczegółowa lista odwołanych wydarzeń w dniach 10-18.10.2020 r.:

O ewentualnych kolejnych zmianach wynikających z konieczności dostosowania repertuaru do aktualnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 SOK będzie informował na bieżąco. Więcej informacji na stronie internetowej i profilu fejsbukowym Suwalskiego Ośrodka Kultury. 

Zgodnie z Regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów w Suwalskim Ośrodku Kultury w przypadku odwołania imprezy lub zmiany jej terminu, klientowi, który zakupił bilet na te imprezę, przysługuje zwrot należności. Zwrot dokonywany jest na podstawie biletu, paragonu fiskalnego, faktury zakupu lub wydruku biletu zakupionego za pomocą płatności elektronicznych na stronie www.soksuwalki.eu.

Informacje o ewentualnych nowych terminach odwołanych wydarzeń będą publikowane na bieżąco.


 

Kategoria: Aktualności