Suwałki Gospel Choir & Beata Stasiak

Na początek lutego, Suwałki Gospel Choir przychodzi z solidną dawką pozytywnej energii. Podczas koncertu suwalskiej grupie muzyków towarzyszyć będzie Beata Stasiak, dyrygent Soul Connection Gospel Group, ceniona artystka, prowadząca warsztaty wokalne oraz warsztaty gospel w całej Polsce. Podczas koncertu zabrzmią kompozycje zaprzyjaźnionych z chórem kompozytorów oraz znanych gwiazd muzyki gospel.

6.02.2022, godz. 17.00
Sala kameralna, SOK ul. Jana Pawła II 5

BILETY: 20 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
wydarzenie organizowane w obowiązującym reżimie sanitarnym

Mamy przyjemność zaprosić na koncert Suwałki Gospel Choir pod kierownictwem Anny Szafranowskiej. Będzie energetycznie i bardzo radośnie. Suwalskiej grupie muzyków towarzyszyć będzie Beata Stasiak, dyrygent Soul Connection Gospel Group, ceniona artystka, prowadząca warsztaty wokalne oraz warsztaty gospel w całej Polsce. Wokalistom akompaniować będzie utalentowany pianista, kompozytor i dyrygent – Szymon Markiewicz.

Podczas koncertu chór zaprezentuje popularne piosenki wywodzące się z tradycji gospel w harmonii trzygłosowej. Zabrzmią kompozycje zaprzyjaźnionych z chórem kompozytorów, którzy odwiedzili Suwałki podczas Festiwalu Soulwałki Gospel Workshop: Norrisa Garnera, Johna Tillery, Szymona Markiewicza, Marka Beswicka, Philipa Cartera ale również znanych gwiazd muzyki gospel.

 

Dyrygent: Anna Szafranowska i Beata Stasiak

Akompaniament: Tomasz Trojanowski

Fot. Aneta Stabińska

Fot. Aneta Stabińska


Beata „Beti” Stasiak Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie na wydziale wokalnym. W latach 2002 – 2009 śpiewała w zespole SOMETHING ELSE, a następnie w SWINGFULL TRIO. Zasiada w jury, prowadzi warsztaty wokalne oraz warsztaty gospel w całej Polsce. Przygotowuje także solistów i duety do konkursów i festiwali – jej podopieczni często zdobywają nagrody i wyróżnienia. Muzyką gospel zajmuje się już od 1996r. Prowadzenie chóru to jej wielka pasja – od 15 lat uczy, słucha, wiele daje z siebie i wiele od swoich chórzystów otrzymuje.

 


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum