Studium konia. Agnieszka Aneta Paśkowska

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania prac Agnieszki Anety Paśkowskiej, oczarowanej urokiem koni artystki. Jej zainteresowanie sztuką zaczęło się od fascynacji twórczością Wojciecha Kossaka, która sprawiła, że sama nieustannie próbuje uchwycić i pokazać piękno koni na płótnie. Prace Agnieszki Anety Paśkowskiej będziemy mogli podziwiać do 23 maja!

Galeria Jednego Obrazu
pl. J. Piłsudskiego

wstęp wolny | wystawa czynna od 22.04.2022 do 23.05.2022

zamów transport door-to-door >>

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania prac Agnieszki Anety Paśkowskiej, która od wielu lat tworzy pod pseudonimem Kos. Jej zainteresowanie sztuką zaczęło się od fascynacji twórczością Wojciecha Kossaka, która sprawiła, że sama nieustannie próbuje uchwycić i pokazać piękno koni na płótnie. Nieustannie poszukuje języka swojej artystycznej wypowiedzi. Ulubione techniki artystki to rysunek, m.in. portretowy ale przede wszystkim malarstwo olejne i akrylowe.

Od ponad 20 lat zawodowo rozwija pasje i zainteresowania artystyczne wśród dorosłych osób z niepełnoprawnościami w ramach zajęć arteterapii.

Prace Agnieszki Anety Paśkowskiej będziemy mogli podziwiać do 23 maja!

Ekspozycję można oglądać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Znajduje się w zabytkowym budynku dawnej miejskiej rogatki, w którym od 2008 roku mieści się Galeria Jednego Obrazu Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące