Studio Tańca FLEX z SOK z sukcesami online

Mimo, że z uwagi na obowiązujące obostrzenia nie odbywają się tradycyjne festiwale taneczne, można sprawdzać swoje umiejętności online. Natalia Dobrzyń, mażoretka ze Studia Tańca FLEX działającego pod kierownictwem Jadwigi Tylendy w Suwalskim Ośrodku Kultury, wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Dance @Home Solo Cup, rywalizacji online dla mażoretkowych solistek, zdobywając III miejsce w kategorii solo baton seniorki 2.

Konkurs miał na celu promocję tańca jako formy aktywnego spędzania czasu, również tego przymusowo spędzanego w domu. Uczestnicy startowali solo lub jako soliści reprezentanci zespołów, w myśl zasady #zostańwdomu należało przesłać wideo z własną choreografią nagrane w domu lub w plenerze. Internetowy turniej organizowany przez Stowarzyszenie Artystyczne Zespołu Aplauz Marklowice odbył się w dniach 23 kwietnia – 7 maja br., wyniki jury poznaliśmy w połowie maja. Jury doceniło pasję i zaangażowanie uczestniczek, które mimo trudnych warunków nie rezygnują z regularnych treningów i samodoskonalenia. “Jestem dumna z Natalii, jej odwagi, sprawności i inwencji” – mówi Jadwiga Tylenda, trenerka zespołu suwalskich mażoretek z SOK.

Laureatce konkursu serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz szybkiego powrotu do regularnych treningów i występów – również w tradycyjnej formule.


 

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące