Strefa Bezpieczeństwa w Suwałkach

Razem z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Łodzi zapraszamy do “Strefy Bezpieczeństwa”. Już w najbliższą sobotę, od godz. 10.00 w centrum Suwałk odbędą się pokazy pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora, nieodpłatne badania wzroku, ciśnienia, cukru czy refleksu. W programie strefa edukacji i zabawy, a nawet możliwość skorzystania z masażu relaksacyjnego.

24.07.2021, godz. 10.00-17.00
plac Marii Konopnickiej


wstęp wolny

Na wydarzenie edukacyjno-rekreacyjne pn. “Strefa Bezpieczeństwa” w sobotę 24 lipca w godzinach 10.00-17.00 zaprasza Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Łodzi. W programie m.in. pokazy pierwszej pomocy i użycia automatycznego defibrylatora zewnętrznego, strefa edukacyjna (zabawowa) z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i pierwszej pomocy dla dzieci, badanie wzroku (testy ostrości wzroku, postrzegania kolorów, odporności na olśnienie), pomiar ciśnienia, tętna, saturacji, poziomu cukru, możliwość sprawdzenia refleksu i reakcji osób po spożyciu alkoholu i środków psychoaktywnych (alko i narkogogle) oraz masaż relaksacyjny.

Częścią wydarzenia jest także przekazanie Miastu Suwałki nieodpłatnie defibrylatora, który zostanie umieszczony na Centrum Informacji Turystycznej. Współfinansującym wydarzenie oraz zakup defibrylatora jest Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa.

Projekt jest częścią ogólnopolskiej kampanii “Bezpieczna Autostrada”.


 

Kategoria: Archiwum