Strażak Sam na żywo!

Zapraszamy na niezwykły spektakl dla całej rodziny. Dzielny Strażak Sam odwiedził fanów w wielu polskich miastach, a już w lutym wraz z przyjaciółmi z Pontypadny przyjedzie do Suwałk. Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie też Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego.

19.02.2022, godz. 10.00 i 12.30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety od 45 zł KUP TERAZ  godz. 10.00 >>   |   godz. 12.30 >>   lub w kasie SOK
Internetowa sprzedaż
TUTAJ >> 
Bilety grupowe: info@goodwalk.pl
organizator: Good Walk

zamów transport door-to-door >>

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!  W Pontypandy czekają na Was niezwykłe przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Nie wiecie czego się spodziewać po spektaklu Strażak Sam Na Żywo? Zapraszamy na krótki zwiastun “Cyrkowej Przygody”, który pokazuje jak wspaniałą zabawę mogą mieć najmłodsi widzowie tego niecodziennego wydarzenia.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Profil Strażaka na FB >>   |   Profil Strażaka na Instagramie >>

Informacje organizatora dotyczące biletów:
  • Dzieci do lat 2 mają bezpłatny wstęp na spektakl, zajmują miejsca na kolanach opiekuna. Opiekun musi mieć swój bilet i dokument, potwierdzający datę urodzenia (akt urodzenie, książeczka zdrowia itp.) 
  • Każde dziecko powyżej 2 roku życia musi posiadać swój bilet.
  • Każde dziecko poniżej 12 lat musi przebywać na spektaklu pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci na sali bez opieki.
  • Dzieci poruszające się na wózku inwalidzkim mają bezpłatny wstęp i zajmują specjalnie wyznaczone miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Opiekun musi posiadać wejściówkę. Formularz zgłoszenia chęci udziału takich osób znajduje się TUTAJ >>.

Spektakl trwa 65 min, bez przerwy. Po spektaklu zapraszamy do foyer SOK, gdzie będzie możliwość zrobienia grupowego zdjęcia z jednym z bohaterów spektaklu. Nie ma możliwość robienia zdjęć indywidualnych z aktorami. Nie ma możliwości wchodzenia na scenę i robienia zdjęć ze scenografią.

Nie ma biletów ulgowych. Nie można płacić bonem turystycznym. Nie ma możliwości rezerwacji biletu. W chwili zakupu biletów, można je ubezpieczyć na wypadek choroby, nieprzewidzianych wypadków lub nagłych zmian. Więcej informacji TUTAJ >>.

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, polecamy zakup biletów elektronicznych, żebyśmy mogli wysłać do Państwa komunikaty związane z organizacja wydarzeń. Polecamy również o dodanie się do wydarzeń na naszej stronie facebookowej. Na dedykowanym poszczególnym miastom wydarzeniach publikujemy wszystkie aktualnie i ważne informacje dotyczące spektakli. Przed wydarzeniem, może zostać wysłana do Państwa obowiązkowa ankieta zdrowotna w zależności od sytuacji epidemiologicznej.  

Wszystkie ważne odpowiedzi na Państwa pytania można znaleźć na naszej stronie www w zakładce FAQ >>. Kontakt do nas we wszystkich sprawach: https://strazaksamnazywo.pl/kontakt/.

Good Walk


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum