UWAGA! Potańcówka z KAPELĄ ZPiT SUWALSZCZYZNA w innym miejscu

Kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Środy Seniora. Tym razem zapraszamy na wieczór przy muzyce i tańcach – zafurkocą spódnice, zatupią obcasy! Potańcówka z Kapelą Zespołu Pieśni i Tańca “Suwalszczyzna” w restauracji Na Starówce

Środa, 27.07.2016, godz. 17:00
Restauracja Na Starówce, ul. Chłodna 2

UWAGA! Zmiana miejsca! Potańcówka została przeniesiona z Przystanku Rozmarino do restauracji Na Starówce (ul. Chłodna 2). Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność!

Bilety: 5 zł w kasie SOK lub na www.bilety.soksuwalki.eu
W programie: melodie i pieśni regionalne oraz nauka tańców suwalskich.
Prowadzenie: Małgorzata Wojdełko.

suwalszczyzna810

Więcej o ZPiT Suwalszczyzna – KLIKNIJ!

Podczas kolejnej Środy Seniora uczestnicy będą dotrzymywać kroku niezastąpionej Kapeli ZPiT Suwalszczyzna. Regionalne pieśni i melodie będzie można usłyszeć w restauracji Na Starówce (ul. Chłodna 2) już 27 lipca o godzinie 17:00. Będzie to czas świetnej zabawy przy wyśmienitych dźwiękach w niezwykłej atmosferze.

 

Kapelę Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna” zobaczymy i usłyszymy w składzie: Krzysztof Krzesicki (kapelmistrz, fortepian i akordeon), Anna Szafranowska (wokal), Beata Chudecka (skrzypce), Adam Marszałek (skrzypce), Magdalena Sowul (klarnet), Piotr Marciniak (trąbka), Daniel Dobko (kontrabas), Kamil Burzyński (instrumenty perkusyjne).
DSC_8741
Tak było podczas zabawy w kwietniu 2015 roku:
(fot. Szymon Jasionowski)

ŚRODY SENIORA W 2016 ROKU

W ramach comiesięcznych spotkań zapraszamy seniorów do wspólnego spędzania czasu oraz rozwijania pasji i zainteresowań. Zachęcamy do uczestnictwa w spektaklach i warsztatach, a także wycieczkach w najciekawsze miejsca na Suwalszczyźnie w ramach projektu „Cztery pory roku na Suwalszczyźnie z seniorami”, zakładającego spotkania z niebanalnymi ludźmi, zwiedzanie interesujących zakątków ziemi suwalskiej oraz warsztaty m.in.: rękodzieła, pieczenia chleba, produkcji serów. Sprawdź program spotkań w 2016 r.


Patroni medialni cyklu:

dwutygodnik nowiny suwalskie
suwalkiinfo_logo suwalki24 GLOS_SENIORA_logo-OK

Kategoria: Archiwum