Środa Seniora: Poetyckie wspomnienia z zespołem Uwrocie

26 stycznia spotkamy się w Suwalskim Ośrodku Kultury na wspólnym scenicznym występie seniorów z Suwalskiego Klubu Seniora oraz zespołu Uwrocie z SOK. Podczas koncertu usłyszymy tradycyjne pieśni oraz recytacje wierszy.

26.01.2022, godz. 17.00
Sala kameralna, ul. Jana Pawła II 5


Bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 

zamów transport door-to-door >>

26 stycznia spotkamy się w Suwalskim Ośrodku Kultury na wspólnym scenicznym występie seniorów z Suwalskiego Klubu Seniora oraz zespołu Uwrocie z SOK. Podczas koncertu usłyszymy między innymi tradycyjne pieśni. Wiersze, dzięki którym wyruszymy myślami w świat marzeń i wakacyjnych podróży recytować będą: Zofia Jakubowska, Czesława Kuźmicka, Teresa Borys oraz Lech Krysiewicz.

 

 

 

 

 

 

zdjęcia pochodzą z archiwum zespołu


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum