Środa Seniora z zespołem Wspomnień Czar

W klimat starych, dobrych szlagierów wprowadzi nas Zespół Wokalno-Instrumentalny Wspomnień Czar ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów Rozłogi oraz solistki Irena Aleksandrow i Danuta Zaworska-Jurkowska. Będzie optymistycznie i nostalgicznie, z humorem i poezją, piękne wspomnienia i radosne wzruszenia gwarantowane.

Środa, 30.09.2020, godz. 17:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z
Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

Zespół “Wspomnień Czar” działający przy Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów ROZŁOGI w Suwałkach istnieje ponad trzy lata. W repertuarze posiada piosenki śpiewane przez znanych wykonawców w ubiegłym stuleciu i wcześniej. Gwarantuje repertuar dopasowany do okoliczności i oczekiwań publiczności. Podczas wrześniowego koncertu usłyszymy solistki Irenę Aleksandrow i Danutę Zaworską-Jurkowską.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum