Środa Seniora: Wieczór z piosenką patriotyczną

Pieśni patriotyczne przywołują echa historii naszego narodu. To manifestacja wspólnoty i tożsamości narodowej, przypomnienie wielkich, ważnych wydarzeń , a dla młodych – szansa na zakorzenienie w kulturze i historii poprzez muzykę. Razem z Chórem Canto zapraszamy publiczność do wspólnego śpiewania najpiękniejszych pieśni patriotycznych.

Środa, 28.10.2020, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

W programie październikowego spotkania z piosenką patriotyczna śpiewania z chórem CANTO znajdą się popularne pieśni wojskowe, legionowe oraz patriotyczne. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy wspólnie chcą uczcić ważne dla historii Polski wydarzenia. Będzie można nie tylko posłuchać, ale też aktywnie włączyć się do śpiewania. 

Chór wystąpi pod dyrekcją Tomasza Kierejszy.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące