ŚRODA SENIORA | Spektakl “W hołdzie św. Janowi Pawłowi II”

Seniorzy – studenci  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Suwałkach zapraszają na uroczysty spektakl pod hasłem „Orędownik Miłości i Pokoju”, w hołdzie Papieżowi św. Janowi  Pawłowi II. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się połączone siły trzech grup artystycznych: Grupa Teatralna Uniwersalni, Zespół Wokalny Złota Jesień  i  Zespół Taneczny Srebrne Pierwiosnki.

27.10.2021, godz. 17.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Seniorzy – studenci  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Suwałkach zapraszają na uroczysty spektakl pod hasłem „Orędownik Miłości i Pokoju”, w hołdzie Papieżowi św. Janowi  Pawłowi II. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się połączone siły trzech grup artystycznych: Grupa Teatralna UNIWERSALNI, Zespół Wokalny ZŁOTA JESIEŃ  i  Zespół Taneczny SREBRNE PIERWIOSNKI.

Występ ma być hołdem za wielki pontyfikat  św. Jana Pawła II oraz ma uczcić obchodzoną w 2020 roku 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Suwalscy seniorzy zaprezentują wyjątkowy,  pełen refleksji i wzruszeń poetycki spektakl muzyczno-taneczny. W podniosłym nastroju wyruszymy na duchową pielgrzymkę śladami Papieża Polaka, będziemy wspominać Jego długą i trudną drogę do świętości. 

W programie: pieśni patriotyczno-religijne, suita tańców suwalskich, opowieść o niezwykłym, ziemskim życiu i posłannictwie św. Jana Pawła II.

 

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta w Suwałkach.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.
 

Kategoria: Archiwum