Środa Seniora | Koncert “Ocalić od zapomnienia”

Podczas grudniowej Środy Seniora spotkamy się na koncercie piosenek żydowskich. Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zaprezentuje koncert  “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii przedwojennych suwalskich Żydów pt. “Życie po Suwałkach”.

15.12.2021, godz. 17.00
Sala Kameralna, SOK ul. Jana Pawła II 

bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert piosenek żydowskich “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii przedwojennych suwalskich Żydów pt. “Życie po Suwałkach”.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI we współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury oraz przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Suwałki.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum