Środa Seniora: Kolędowanie ze Stowarzyszeniem Rozłogi

Podczas styczniowej Środy Seniora, pierwszej w 2023 roku, rozbrzmiewać będą w Kawiarni Artystycznej kolędy. Zapraszamy na wspólne kolędowanie ze Stowarzyszeniem Rozłogi.

25.01.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Podczas styczniowej Środy Seniora, pierwszej w 2023 roku, rozbrzmiewać będą w Kawiarni Artystycznej kolędy. 

Tym razem inicjatorem i organizatorem wydarzenia Środy Seniora jest  Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI w Suwałkach. Okres Świąt Bożego Narodzenia zakończył się, ale śpiewanie kolęd zgodnie ze zwyczajem obrzędowym trwa jeszcze do 02 lutego, zapraszamy do Kawiarenki Artystycznej w dniu 25 stycznia o godzinie 17.00 na koncert zatytułowany ” Kolędowanie ze Stowarzyszeniem ROZŁOGI”. W koncercie wezmą udział artystki i artyści ze znanych i uznanych zespołów: Suwałki Gospel Choir, Uwrocie, Studio Piosenki Świetlik, Wspomnień Czar oraz Teatr Hybrydowy. Nie zabraknie humoru i wspaniałej zabawy.

 
 
 

 

Oprócz wspaniałego koncertu będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum