Spotkania z RPG | Jak wpleść technologię do

Mroczne Bractwo zaprasza na noworoczne spotkanie z RPG! 15 stycznia spotkamy się w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Noniewicza 71 aby dowiedzieć się, jak wpleść technologię do gry. Porozmawiamy o programach i aplikacjach, które pomogą ułatwić i ubarwić prowadzenie gry oraz o sposobach prowadzenia gry online.
 

15.01.2022, godz. 14.00
sala 108, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
liczba miejsc zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door>>

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Mrocznego Bractwa z RPG!
Jak wpleść technologię do sesji? Czyli o “przydasiach” w graniu i gm-owaniu.  Porozmawiamy też o programach i aplikacjach, które pomogą ułatwić i ubarwić prowadzenie gry, czy odgrywanie naszej postaci oraz o sposobach prowadzenia gry online.

 

Podczas spotkania dowiemy się:
– jak szybko przygotować handout typu stary list od przyjaciela czy ogłoszenie w karczmie
– jak w łatwy sposób zrobić portret swojej postaci lub kluczowych dla fabuły sesji BN’ów
– jak i gdzie poprowadzić sesję online

Zapraszamy dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Zapisy: zarzad@mrocznebractwo.pl


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum