Śpiewasz? Studio Piosenki SOK zaprasza!

Uwielbiacie śpiewać i robicie to, kiedy tylko nadarza się okazja? Zaśpiewajcie w Studiu Piosenki SOK! Śpiewającą młodzież 16 lat + zapraszamy na nabór do zespołu prowadzonego przez Wiesława Jarmoca. To szansa na profesjonalny rozwój muzycznych pasji i talentu, ale również możliwość  występu na scenie i przygoda. 

Środy, czwartki, piątki
godz. 15.00-17.00

sala 1.22, ul. Jana Pawła II 5

Zapraszamy wszystkich pasjonatów muzyki od 16-ego roku życia do odkrywania i rozwijania swojego talentu wokalnego w pracowni artystycznej  Suwalskiego Ośrodka Kultury – Studio Piosenki SOK pod bacznym i profesjonalnym okiem jej opiekuna, Wiesława Jarmoca. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Repertuar Studia oparty będzie głównie na najpiękniejszych utworach polskiej muzyki rozrywkowej począwszy od lat 30-tych ubiegłego wieku po piosenki współczesne. W programie zajęć szkolenie głosu, ćwiczenia dykcji, oddechu, rytmiki oraz słuchu, nauka frazowania, ruchu scenicznego, interpretacji piosenek (indywidualny dobór repertuaru). Uczestnictwo w pracowni to nie tylko szansa na rozwijanie swoich pasji muzycznych, ale również możliwość profesjonalnego występu na scenie. Wokalistki kształcące swój talent pod kierunkiem Wiesława Jarmoca – Monikę Bogdanowicz, Agatę Gulbierz i Milenę Łukasiewicz – regularnie można usłyszeń na scenach SOK-u oraz na miejskich imprezach.

Przesłuchania i zapisy odbywają się w środę, czwartek i piątek od godziny 15.00 do 17.00 w Studio Piosenki (sala 1.22) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Prosimy o przygotowanie utworu a capella  lub z podkładem muzycznym (repertuar: muzyka rozrywkowa od lat 30-tych XX wieku po piosenki współczesne) do zaprezentowania na przesłuchaniu.

Szczegółowe informacje: Wiesław Jarmoc, tel. 602 114 791.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec, Nabór