Spektakl “Wiesz, że wiem”

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. 25 marca w Suwalskim Ośrodku Kultury będziemy świadkami sympatycznej kolacji, która stanie się przestrzenią intrygi… i niebezpiecznej gry.

25.03.2022, godz. 20.30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >>
Organizator: Adria Art

UWAGA! INFORMACJA ORGANIZATORA!

Drodzy Widzowie,

informujemy, że 25.03.2022 odbędzie się jeden spektakl „Wiesz, że wiem”, a nie dwa – o godz. 20.30. Bilety z godz. 17.30 zachowują ważność na późniejszy występ i nie ma potrzeby ich wymiany. 

Jeżeli w związku ze zmianą mają Państwo pytania, prosimy kierować je do nas na adres rezerwacje@adria-art.pl lub do bileterii, w której kupili Państwo bilety. 

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Zespół organizatora – Adria Art

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych.

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Obsada:
Leszek Lichota
Ilona Wrońska
Michał Czernecki/Przemysław Sadowski
Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenariusz: Carole Grep
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witek Stefaniak

Czas trwania: 110 minut z przerwą

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum