Spektakl “Miłosna pułapka”

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Czy bohaterowie pokonają strach przed bliskością? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? 

2.04.2022, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >>
organizator: Krakowska Fundacja Teatralna

“Miłosna pułapka” to znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, Artur Dziurman, Tomek Ciachorowski, Sandra Żuk
Reżyseria: Stefan Friedmann
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska
Producent: Leszek Kwiatkowski

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

Kategoria: Archiwum