Spektakl | Dla mojej babci zawsze będę…

“Dla mojej babci zawsze będę…” to spektakl od młodzieży dla młodzieży… i nie tylko! Bez scenariusza oraz narzuconych reguł aktorzy pochylą się nad problemami, z którymi na co dzień zmaga się młodzież. Sztuka ma za zadanie obalać mit pierwszego wrażenia,wskazywać wyzwania i trudny codzienności młodych ludzi. Zapraszamy na premierowy, nietuzinkowy w swej formie spektakl.

20.04.2022, godz. 18.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

“Dla mojej babci zawsze będę…” to spektakl, który próbuje udowodnić dlaczego pozory i pierwsze wrażenie mylą, a przed każdym z nas nieustannie stoją wyzwania i trudny codzienności. Sztuka pokazuje jak problemy młodych ludzi wyglądają z ich własnej perspektywy. Na scenie aktorzy będą działać kreatywnie, bez narzuconych reguł oraz gotowego scenariusza.
 
Spektakl jest efektem pracy młodzieży biorącej udział w warsztatach “Corpus in Arte”. Projekt realizowany jest przez Klaudię Kozakiewicz z Pracowni Teatralnej Stasimon, instruktorki Suwalskiego Ośrodka Kultury, studentki Pedagogiki Teatru w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Teatralnego Z. Raszewskiego.
 
 
 
 
 
 
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum