Seniorze bądź zdrów! Bezpłatne warsztaty kulinarne

Fundacja Jedzenie ma moc zaprasza na bezpłatne warsztaty kulinarne dla suwalskich seniorów. Podczas zajęć dowiecie się, jak budować zdrowe nawyki żywieniowe oraz poznacie, jak dużą rolę pełni jedzenie w rozwoju, zdrowiu i życiu człowieka! Dzięki warsztatom poznacie tajniki tworzenia zróżnicowanych posiłków w postaci energetycznych śniadań i nie tylko!

8.10.2021, 22.10.2021
Szkoła Jogi Ananta, ul. Chopina 6A

wstęp wolny, zapisy: 519 133 706
zamów transport door-to-door >>

Fundacja Jedzenie ma moc zaprasza na bezpłatne warsztaty kulinarne dla suwalskich seniorów. Podczas zajęć dowiecie się, jak budować zdrowe nawyki żywieniowe oraz poznacie, jak dużą rolę pełni jedzenie w rozwoju, zdrowiu i życiu człowieka! Dzięki warsztatom poznacie tajniki tworzenia zróżnicowanych posiłków w postaci zdrowych śniadań, ale nie zabraknie również przepisów na wartościowe desery!

  • 8 października (piątek)
    14.00 Energetyczne śniadania
    17.00 Słodkie popołudnie
  • 22 października (piątek)
    14.00 Prosta kuchnia 5 składnikowa
    17.00 Profilaktyka raka

 Na warsztay obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 519 133 706. Do udziału w warsztatach uprawnieni są seniorzy z Suwałk w wieku emerytalnym. 

Fundacja JEDZENIE MA MOC to inicjatywa mająca na celu promowanie naturalnego, zdrowego i różnorodnego jedzenia jako podstawowego czynnika wpływającego na nasze zdrowie.
Fundacja promuje świadomość stylu życia w symbiozie z prawami natury. Działania organizacji kierowane są do dzieci, młodzieży, rodziców, seniorów, nauczycieli, ale również Instytucji z którymi mogą wspólnie podjąć prozdrowotne działania.
Fundacja kładzie nacisk na zmianę nawyków żywieniowych, uświadamianie ogromnej roli jedzenia w rozwoju, zdrowiu i życiu zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych. Zajmują się realizacją projektów, prowadzą warsztaty kulinarne oraz opracowują przepisy i poradniki żywieniowe.
 
Warsztaty kulinarne są realizowane w ramach zadania publicznego “Seniorze bądź zdrów – warsztaty kulinarne!” współfinansowanego ze środków z budżetu miasta Suwałk.

Kategoria: Archiwum