Scena “Na dywaniku u Marii” czeka na Twój zespół

Chcecie zaistnieć na scenie? Piszecie teksty i tworzycie muzykę? Ten projekt jest dla Was! Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły muzyczne do udziału w wakacyjnym cyklu koncertów Na Dywaniku u Marii 2020. Nasza plenerowa scena na placu Marii Konopnickiej to strefa przyjazna muzyce każdego rodzaju. Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego.

Suwalski Ośrodek Kultury po raz siódmy organizuje cykl koncertów plenerowych Na Dywaniku u Marii 2020. Celem przedsięwzięcia jest promowanie różnorodnych gatunków muzycznych uprawianych przez lokalne, krajowe oraz międzynarodowe zespoły muzyczne. 

„Na Dywaniku u Marii” to projekt, w ramach którego Suwalski Ośrodek Kultury prezentuje zespoły muzyczne działające na lokalnej scenie. Jako że świetnych grup jest coraz więcej, a często brakuje miejsc, gdzie mogłyby realizować swoje muzyczne pasje w przyjaznej przestrzeni, rozszerzyliśmy zaproszenie na „Dywaniki…” na zespoły z całej Polski.

W związku z obchodami 300-lecia nadania praw miejskim Suwałkom, Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły muzyczne (przede wszystkim suwalskie, ale jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje) do współtworzenia siódmej odsłony tego wydarzenia. Chcielibyśmy, żeby odbywające się w jubileuszowym dla miasta roku Dywanikowe koncerty pokazały cały koloryt suwalskiej kultury muzycznej. Na zgłoszenia wraz z propozycją kosztów koncertu czekamy do 29 lutego 2020 roku. Osoba do kontaktu: natalia.beldyga@soksuwalki.eu.      

Planowane terminy koncertów (scena plenerowa na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach): 28 czerwca, 4, 17, 19, 24 i 31 lipca oraz 7, 21 i 28 sierpnia. Do zobaczenia na plenerowej scenie siódmej suwalskiej edycji Na Dywaniku u Marii 2020.


Sponsor koncertów


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum