Satyra PRL-u w Salonie ERATO

Zapraszamy na kolejne spotkanie Salonu Poetycko-Literackiego ERATO. Salon powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła. W programie poezje Mariana Załuckiego oraz muzyka lat 50-tych.

4.03.2022, godz. 16.00
kawiarnia artystyczna SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacje miejsc (tel. 87 566 11 42), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door>>

Salon Poetycko-Literacki ERATO powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej, a także, jak mówią jego twórcy – z tęsknoty za poezją. Spotkania Salonu odbywają się regularnie w różnych lokalizacjach. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła.

W programie poezje Mariana Zaluckiego oraz melodie i utwory z lat 50-tych, między innymi Marii Mirskiej czy Janusza Gniatkowskiego.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum