Russian National Ballet. Kostroma

Jeden z najlepszych zespołów świata, Russian National Ballet, od lat odnoszący sukcesy na światowych scenach, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Grupa bez wątpienia jest najlepszą wizytówką rosyjskiej sceny, na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką.

Piątek, 16.11.2018, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 120/130/140 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
impresariat zewnętrzny, organizator: FILIP Premium Sp. z o.o.

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata – Russian National Ballet. Grupą kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jaka im przyświeca, jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji. Zespół na światowych scenach występuje od dawna, jednak w Polsce pojawi się po raz pierwszy! Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką.

Program prezentowany przez Russian National Ballet, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie pięćdziesięcioro wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feeria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, zapewniając niezwykłą podróż w czasie, liryczną i nostalgiczną, a zarazem ekspresyjną i pełną wigoru. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

(informacja prasowa organizatora)


Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget