RPG dla początkujących

Mroczne Bractwo zaprasza żądnych wrażeń  poszukiwaczy przygód na warsztaty z RPG dla początkujących. Jeżeli lubisz gry i szukasz ciekawej alternatywy na spędzanie wolnego czasu, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Na spotkaniu dowiesz się czym są papierowe gry fabularne, poznasz różne systemy i settingi, a także spróbujesz stworzyć własną postać.

12.03.2022, godz. 14.00-18.00
sala 108, SOK Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

RPG dla początkujących, czyli czym są i jak zabrać się za granie w papierowe RPG?

Mroczne Bractwo zaprasza żądnych wrażeń poszukiwaczy przygód na warsztaty z RPG dla początkujących, które odbędą się w czwartek 12 sierpnia, o godz. 17.00.

Jeżeli lubisz gry i szukasz ciekawej alternatywy na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi czy rodziną, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Na spotkaniu dowiesz się czym są papierowe gry fabularne, czyli RPG, poznasz różne “systemy” i “settingi”, zobaczysz czym są “ka-dwudziestki”, a nawet spróbujesz stworzyć własną postać.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum