Rozświetlenie Choinki Miejskiej

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a świąteczny klimat poczuć będzie można dużo wcześniej. W Mikołajki o godz. 17:00 zapraszamy na rozświetlenie miejskiej choinki, którego dokona Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz. Wystąpi Studio Piosenki Świetlik oraz Studio Tańca Radość. 

6.12.2021 r., godz. 17:00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

W mikołajkowy poniedziałek, 6 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy na rozświetlenie choinki miejskiej, którego dokona Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz. Abyśmy jeszcze bardziej mogli wczuć się w świąteczną aurę, wydarzenie uświetnią soliści Studia Piosenki Świetlik prowadzonego w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Emila Kulbackiego, oraz tancerze Studia Tańca Radość pod kierownictwem Iryny Popovej.  Nie zabraknie również słodkich mikołajkowych upominków dla najmłodszych.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum