Romantyczne Suwałki? Weź udział w konkursie!

Suwałki są bluesowe i pogodne. To wie każdy fan muzyki i miłośnicy pięknych krajobrazów. Ale czy są romantyczne i mają klimatyczne atrakcje przyciągające zakochanych? Most Miłości? Ławka Zakochanych? Alejka Pocałunków? Jeśli masz pomysł na takie miejsce, weź udział w walentynkowym konkursie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich zakochanych i czekających na swoją miłość do walentynkowej zabawy. Mamy dla Was dwa konkursy, pierwszy dla zakochanych w Suwałkach. Wskażcie niesamowite miejsce w naszym mieście, gdzie można świętować romantyczną rocznicę, wyznać miłość, oświadczyć się, zaręczyć się, czy po prostu spotkać się w romantycznej atmosferze.

Spośród nadesłanych propozycji SOK nagrodzi te trzy, które zdobędą najwięcej reakcji love na fanpejdżu ośrodka. Kto wie, być może w przyszłości w jednym z tych miejsc powstanie kolejna suwalska atrakcja przyciągająca nie tylko zakochanych, ale i odwiedzających miasto turystów.

Do udziału w drugim konkursie zapraszamy tych, którzy lubią składać i łamanie słów, a swoje uczucia chcieliby wyrazić na piśmie. Miłosna fraszka albo wierszowany rebus czy zagadka, która wzbudzi największe uznanie wśród internautów i zdobędzie najwięcej fejsbukowych serduszek, zostanie nagrodzona walentynkowym pakietem dla dwojga.

Pamiętajcie – głosujemy serduszkami!

Oba konkursy odbędą się w walentynkową niedzielę, 14 lutego. Wyniki poznamy 16 lutego. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpejdźa Suwalski Ośrodek Kultury i udostępnienie konkursowego postu na swojej tablicy (jako publicznego) oraz zapoznanie się z regulaminami konkursów i wypełnienie formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin walentynkowych konkursów z SOK >>


 

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące