ODWOŁANE | Razem. Z mamą i tatą. Ptaki Suwalszczyzny

W związku z decyzją Rządu RP o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r., planowane na 20 marca br. familijne warsztaty artystyczne “Ptaki Suwalszczyzny” z cyklu “Razem. Z Mamą i Tatą” nie odbędą się.

 


Zapraszamy na kolejne familijne warsztaty artystyczne, podczas których pod kierunkiem Haliny Mackiewicz, razem z mamą i tatą wyczarujemy kolorowe, rozśpiewane ptaki zamieszkujące Suwalszczyznę. Do wspólnego działania, eksperymentowania i szukania nowych, ciekawych rozwiązań plastycznych zachęcamy całe rodziny.

21.03.2021, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi. Spotkania wspierają artystyczny rozwój dziecka i otwierają na nowe możliwości w autokreacji.

Marcowe warsztaty rozpoczniemy od wysłuchania ptasich treli i obejrzenia fotografii i rysunków ptaków. Dowiemy się, jakie ptaki zamieszkują Suwalszczyznę, jaki mają kształt i kolor, w jakim środowisku żyją i gdzie lubią przebywać. Ta wiedza pomoże nam przy tworzeniu własnego ptaszka. Z kartonu, papieru, sznurka i tkanin wyczarujemy niesamowite latające istoty. Na koniec, osadzimy ptaki na patyczkach, aby można było je eksponować w różnych miejscach. 

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum