Razem. Z mamą i tatą. Pomysły na choinkę

Śnieg za oknem już jest, mróz szczypie w nosy, niedługo będziemy przystrajać choinki. Co powiesicie na zielonych gałązkach Waszych drzewek? Wspaniałym pomysłem jest własnoręczne wykonanie ozdób choinkowych! Takie niepowtarzalne, domowe bombki jak jeżyki i gwiazdki, długie łańcuchy czy świąteczne wizytówki wykonamy podczas grudniowych familijnych spotkań ze sztuką.

18.12.2021, godz. 11.00-13.00
kawiarnia artystyczna SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona   |   rezerwacje telefoniczne 87 566 42 11
zamów transport door-to-door >>

Zbliża się piękny, radosny czas ubierania choinek, drzewek i podłaźników. Świat jest otulony miękką, białą kołderką, wszyscy jesteśmy życzliwi, pragniemy obdarować najbliższych czymś szczególnym, najlepiej zrobionym własnoręcznie.

To znakomita okazja, żeby odwiedzić Pracownie Plastyczną CENTRUM SOK przy ul. Noniewicza 71 i własnoręcznie zrobić wyjątkowe ozdoby na choinkę i stół świąteczny. Będą m.in. jeżyki, gwiazdki, bombki, łańcuchy i wizytówki, które ozdobią wasze stoły świąteczne.

A w dodatku, taki własnoręcznie zrobiony prezent jest najmilszym upominkiem. Zatem – pomysły już mamy, zapał jest, zapraszam do wspólnej zabawy.Halina Mackiewicz, prowadząca warsztaty


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum