RAZEM. Z mamą i tatą – Podwodny świat

Zapraszamy na styczniowe, familijne warsztaty artystyczne “Razem. Z mamą i tatą”. Na początek roku zanurzymy się w podwodny świat ryb i roślin. Z recyklingowanych materiałów i kolorowych papierów stworzymy kolorowe mozaiki oraz nietuzinkowe, podwodne stworzenia. Życzymy wielu wspaniałych pomysłów!

15.01.2022, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona   |   rezerwacje telefoniczne 87 566 42 11
zamów transport door-to-door >>

Spotkania ze sztuką poprzez działania plastyczne czy warsztaty, jak zdołaliście Państwo się przekonać, rozwinęły skrzydła dzieciom. W Nowym Roku 2022, pragniemy dalej zachęcać i mobilizować dzieci do dalszej pracy twórczej. Na spotkaniu w styczniu, pokażemy jak można w sposób nietuzinkowy przedstawić świat zwierząt podwodnych. Za pomocą papierowych, wyciętych z gazet kwadracików, stworzymy kolorową mozaikę. O mozaice możemy powiedzieć, że to nie tylko ozdoba, ale także opowieść ilustrująca historię. Mozaiki często ozdabiały nie tylko ściany ale także podłogi i sufity. Ze źródeł historycznych wiemy, że w Mezopotamii już 3000 lat przed naszą erą ozdabiano mozaikami budynki. Na warsztatach w pracowni stworzymy wyjątkowe istoty żyjące pod wodą.
Życzymy wielu wspaniałych pomysłów.
Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum
Tego dnia, w godzinach 11.00-16.00 zajrzeć będzie można również do kawiarenki artystycznej! Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci)  i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum