Razem. Z mamą i tatą. Książka z pomysłem

Tym razem Halina Mackiewicz proponuje świetną zabawę w projektowanie książki. Podczas zajęć spróbujemy stworzyć własne dzieło, nadamy mu tytuł, może zapiszemy kilka kart, przy okazji rozwijając zdolności manualne. Karton, papier, ścinki materiałów sprawią, że powstaną rzeczy artystyczne i unikatowe. Zapraszamy całe rodziny!

17.10.2021, godz. 11.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi.

Nasze kolejne spotkanie będzie dotyczyło projektowania niezwykłej, bo artystycznej i unikatowej, książki. Uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać swoją wymarzoną książkę z różnych materiałów plastycznych, np. kartonu, papieru, ze ścinek materiału, z zastosowaniem sznurka lub innych odpadów, które na pewno nadadzą dziełu ciekawą formę. Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum