ODWOŁANE | Razem. Z mamą i tatą. Familijne spotkania artystyczne

Rusza nowy cykl spotkań dla rodziców i dzieci. Niedzielne południe z Haliną Mackiewicz to propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na artystyczne wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na wartościowy czas z dziećmi. Na pierwszym spotkaniu zrobimy – “Razem. Z mamą i tatą” – kukiełkę.

UWAGA! wydarzenie odwołane
szczegóły >> 
nowy termin: 25.10.2020

Niedziela, 18.10.2020 r. godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy tel. 87 566 42 11

“Razem. Z mamą i tatą” to nowy cykl familijnych spotkań artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury. Pragniemy zachęcić do udziału całe rodziny. Nasze działania będą odbywały się raz w miesiącu w kawiarni artystycznej SOK Noniewicza 71, zawsze w niedzielne południe. Jest to propozycja dla osób kreatywnych, szukających ciekawych  działań artystycznych.

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy, z pomocą różnych materiałów plastycznych oraz tkanin, zaprojektują i wykonają kukiełkę. Przedstawimy kilka sposobów wykonania zadania, o różnym stopniu trudności – każdy podoła zadaniu! Wykonane kukiełki uczestnicy zabierają do domu. 

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracowania Plastyczna Centrum SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum