“Raz do roku taki cud”. Premiera nowej płyty zespołu The Way

To już trzeci przedświąteczny koncert, podczas którego prezentujemy zdolnych artystów działających w SOK-u. Tym razem w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas muzycy zespołu THE WAY, którzy zaprezentują utwory z premierowego albumu “Raz do roku taki cud”. Podczas koncertu w specjalnym programie zobaczymy również aktorów Teatru Efemerycznego.

Sobota, 16.12.2017, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 15 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

THE WAY działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od trzech lat, początkowo pod nazwą “Milena Band”. Tworzą go wyśmienici, znani i uznani suwalscy muzycy, działający w lokalnym środowisku od wielu lat, współpracujący z suwalskimi formacjami bluesowymi i jazzowymi: wokalistka Milena Łukasiewicz-Miszkiel, perkusista Leszek Wiszniewski, gitarzysta basowy Andrzej Jasiński, klawiszowiec Krzysztof Filipkowski i gitarzysta, lider zespołu, Wiesław Jarmoc. Zespół wielokrotnie i z powodzeniem koncertował przed suwalską publicznością, występował również na Litwie i w Estonii.

Na nowej płycie zespołu, zatytułowanej “Raz do roku taki cud”, znajdzie się 12 utworów w ciepłym klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Spokojna, refleksyjna muzyka będąca kompilacją jazzu, swingu i delikatnego bluesa znakomicie oddaje świąteczny nastrój.

Niewątpliwym atutem wydawnictwa jest fakt, że to rodzima, suwalska produkcja – autorem tekstów jest Zbigniew Gniedziejko, dziennikarz, reportażysta, publicysta, tekściarz, a muzykę – kompilację jazzu, swingu i delikatnego odcienia bluesa – napisał Wiesław Jarmoc, gitarzysta, kompozytor, instruktor SOK, animator kultury. Za oprawę graficzną projektu odpowiada Kazimierz Gomułka, animator kultury i znany z charakterystycznej kreski artysta plastyk, instruktor SOK.

Podczas koncertu, reżyserowanego przez Jolantę Hinc-Mackiewicz, obok zespołu THE WAY z jego premierowymi kompozycjami, zaprezentują się aktorzy Teatru Efemerycznego w specjalnym, świątecznym programie.

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget