Ralph Kamiński w Suwałkach!

Zapraszamy na kosmiczną podróż w głąb muzyki z Ralphem Kaminskim. Promujące płytę “Młodość” single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę. Muzyka Kaminskiego to nostalgiczny powrót do lat 80. i wyjątkowa na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia.

6.06.2021, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 100 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50% 

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę stylistyką nawiązującą do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2019 r.

Premiera drugiej płyty Ralpha pt. „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019 r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów, jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z „Młodości” pochodzą single „Kosmiczne Energie”, „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” oraz najnowszy z nich – „2009”.

Koncerty Ralpha Kaminskiego to przełamujące koncertowe schematy niekonwencjonalne widowiska łączące muzyczną siłę i delikatność.  Na scenie artyście będzie towarzyszył zespół „The Best Band in the World”, z którym współpracuje od lat.

Wejście na koncert od godz. 18.30.

Więcej o artyście:     STRONA WWW ►     |     FACEBOOK ►     |     YOUTUBE ►     |     INSTAGRAM ►


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum, Muzyka i taniec