Przesłuchania do chóru ZPiT Suwalszczyzna

Suwalski Ośrodek Kultury i Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna zapraszają na przesłuchania do chóru Suwalszczyzny. Jeśli śpiew zajmuje w Twoim życiu miejsce szczególne, kochasz polską tradycję, ludowe stroje, występy na scenie, jesteś osobą obdarzoną muzyczną wrażliwością i pasją, masz szansę dołączyć do Zespołu. 

czwartki, godz. 20.00,  soboty, godz. 11.00
sala 2.15, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Przesłuchania odbywają się w sali 2.15 Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5, w czwartki w godz. 20.00-21.00 oraz soboty w godz. 11.00-12.00, poczynając od 24 marca 2022 r. Poprowadzą je chórmistrzyni Zespołu Pamela Sinicka-Krupa oraz jego kierownik i choreograf Robert Śliżewski.

Wymagania: wiek od 15 do 45 lat, dobre warunki głosowe, muzykalność. Doświadczenie wokalne i zdolności aktorskie będą dodatkowym atutem. 

Kandydaci proszeni są o przygotowanie jednego utworu ludowego (mile widziane pieśni z repertuaru ZPiT Suwalszczyzna w swoim głosie).

Uczestnictwo w grupie koncertowej nie wiąże się z żadnymi opłatami.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

 

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące