ODWOŁANE | Przegląd Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny

Zapraszamy muzyków, śpiewaków, kapele, zespoły i solistów oraz gawędziarzy tradycyjnych do udziału w Przeglądzie Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny, który gdyby nie pandemia, odbyłby się podczas tegorocznego Jarmarku Folkloru. Nie ustajemy jednak w upowszechnianiu i promocji muzycznego i gawędziarskiego folkloru naszego regionu. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada.

UWAGA! Wydarzenie odbędzie się w innym terminie.


Sobota, 14.11.2020, godz. 12.00-17.30
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71

Zagrożenie epidemiologiczne utrudniło organizację wielu zaplanowanych na ten rok wydarzeń, nie ustajemy jednak w upowszechnianiu i promocji muzycznego i gawędziarskiego folkloru Suwalszczyzny. Tegoroczny Przegląd Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny, choć z ograniczeniami dotyczącymi udziału publiczności i w reżimie sanitarnym, odbędzie się, a wykonawców będzie można obejrzeć i posłuchać na kanale YouTube SOK.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu do 7 listopada 2020 r. O dokładnej godzinie i warunkach prezentacji, jak również o wynikach Przeglądu zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo. Szczegółowych informacji udziela Magdalena Zielińska, z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego Suwalskiego Ośrodka Kulturowego, tel. 87 563 85 45.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

zdjęcie ilustracyjne: Zespół Śpiewu Tradycyjnego ANCYJAS z Suwalskiego Ośrodka Kultury – laureat III miejsca w kategorii zespołów śpiewaczych na 54. Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, fot. Nikodem Nowak 


 

Kategoria: Aktualności, Nabór, Wydarzenia nadchodzące